Bam Margera

Brandon Cole Margera

7,8
423 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bam Margera

narzeczona Bama

użytkownik usunięty

widzieliście nowy program bam's unholy unien narzeczona bama fajny bam jak zwykle szalony co yslicie o jego dziewczynie

serial ekstra ale ta jego "żona" jest do kitu...taka sztuczna i nudna , co on w niej widzi...żal mi go...

ToLkA_91

A mnie żal Ciebie... Jak możesz mówić, że ktoś "jest do kitu"?! Missy może jest "sztuczna i nudna", nie wiem, bo nie oglądam, ale wiesz... Mój kumpel powiedziałby, że jej zazdrościsz i tyle. Po prostu tak wynika z Twojej wypowiedzi...:)Pozdrawiam Cię:)

California

już nie moge miec nawet swojego zdania a jakos jej nie zazdroszcze bo nie ma czego lubie Bam'a ale bez przesady:PP

ToLkA_91

Zgadzam się z Tolką!!!
Jego narzeczona Missy jest może spokojną i ułożoną dziewczyną, ale to za mało w stosunku do Bama, którego mógłbym określić jedynym słowem - SZALONY (ale w pozytywnym znaczeniu). Jednym słowem nie pasują do siebie.
Oglądałem wszystkie odcinki Viva La Bam, wszystkie części filmu Jackass i kilka odcinków Bam's Unhol Union i sądzę, że nie wiele osób na tym świecie byłoby przygotowanych na tzw. "...póki śmierć nas nie rozłączy z Bamem (życie na codzień z numerami rodem z Jackass).

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek Bam's Unholy Union. Program oczywiście zakręcony jak wszystkie produkcje z udziałem jackassów, ale ślub i wesele mieli całkiem przyzwoite :P (my idea of fun is killing everyone). Ogólnie wszystko było całkiem ciekawe skłaniało do czekania na następny odcinek.

Po tym co widziałam nie mogę się zgodzić z opinią Tolki, bo Missy wcale nie wydała mi się sztuczna i nudna, gdyby taka była nie naplułaby Novakowi do wina. Wygląda na naprawdę fajną dziewczynę.

Moim zdaniem tych dwoje pasuje do siebie i życzę im wszystkiego najlepszego :)

Mariksha

Ciekawa jestem jakie będą ich dzieci. Małe Bamiątka. Hehe :D

NoX_4

hahahaha ... ciekawy byłby widok ...:) mogli by już z nimi zrobić program:) ojojoj... oglądałabym:)

co do tej sztywności to się zgadzam ... Ale może i w łóżku się sprawdza bo raz bam tak się na nią rzucał:D Ale ... to że sobie tak gadamy o jej wadach nie świadczy zawsze o naszej zazdrości o niego ... ja tam wole villego valo:P

KITARZYNA

Słyszałam, że Bam rozstał się z tą dziewczyną. To prawda? Jeżeli tak, to szkoda bo nawet spoko była ta laska

AnkaWi

Nie rozstali się, skąd masz te wiadomośc

Black_Smog

Słyszałam od znajomego, który interesuje się tym wszystkim... Ale chyba on ma złe informacje. No cóż, poprawiłeś mi humor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones