Bam Margera

Brandon Cole Margera

7,8
423 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bam Margera

Ludzie już chyba nie mają jak zbijać kasy. Lubię jego numery i na wielu akcjach w jacckas'ie i narzeczonej bam'a można było się posikać ze śmiechu, ale co on takiego świetnego zrobił, żeby go tak teraz wychwalać?? Pisze świetne piosenki, ma boski głos?? Gra zawodowo w filmach??

Eminem11

Odpowiedziałeś sobie na to pytanie na początku 2 zdania. Robi świetne numery. Za to go ludzie lubią. No a dziewczyny pewnie za to, że jest przystojny i wysportowany. Poza tym jest świetnym skatem.

Pychu

"Robi świetne numery" , "Poza tym jest świetnym skatem" - uwierz mi że niektórzy ludzie i jedno i drugie mogą zrobić. Jezdzi na desce?? Każdy może się tego nauczyć. A nauczysz się śpiewać jeśli nie masz talentu?? Wątpie. Skończysz jak Mandaryna. Czy zwykły człowiek nauczy się grać w filmach profesjonalnie, jeśli nie ma talentu?? Skończysz jak Paris Hilton. A czy nauczysz się freestylować jeśli nie masz giętkiego języka?? Skończysz jak Ja Rule. A czy nauczysz się jeździć na desce?? Owszem. Nie mówię że to łatwe i że zrobisz to od razu (sama jeżdżę trochę wienc wiem jak jest :D), ale wielkiej filozofii do tego nie trzeba :) Więc określeniem go mianem gwiazdy jest według mnie błędem.

Eminem11

Chyba nie do końca wiesz co mówisz. Jasne że każdy może nauczyć się jeździć na desce, w końcu co za filozofia stanąć jedną nogą na desce a drugą się odpychać, ale co innego zasówać triki tak jak Rodney Mullen, Danny Way, Anthony Hawk czy Bam Margera . To jest sport jak każdy inny i jeżeli ktoś nie ma predyspozycji i samozaparcia nie ma szans żeby w nim zaistnieć.

I co do twojej wypowiedzi jeżeli ktoś nie ma talentu do jazdy na desce to na mistrzostwo też nie ma szans.

Ps.a gwiazdą może być każdy

radek1661

Taa, jasne że nie łatwo zrobić to co Bam Margera, ale wsród ludzi z moich otoczenie, znajomych, itp. pokażę ci przynajmniej 3 skate którzy to potrafią


"Ps.a gwiazdą może być każdy" - faktycznie, ale co innego jest bycie pseudo gwiazdą typu Tokio Hotel a co innego prawdziwym artystą, np. 2Pac. Mówię oczywiście o takich artystach, bo chyba nie powiesz mi że każdy napisze 150 tekstów przez 2 tygodnie jak on??

Eminem11_2

"Taa, jasne że nie łatwo zrobić to co Bam Margera, ale wsród ludzi z moich otoczenie, znajomych, itp. pokażę ci przynajmniej 3 skate którzy to potrafią"

Naprawdę bardo chętnie zobaczę jak twoi kumple wykonują pełną pętle.

Dla Ciebie gwiazdą jest 2Pac a dla kogoś innego może być Tokio Hotel albo Mandaryna.
Bama nie da się sklasyfikować i porównywać bo nie wielu jest świrów którzy zajmują się tym co on, a niewątpliwie z ich kręgu on wybił się najwyżej i w tym co robi jest gwiazdą.

radek1661

proszę bardzo :) Skoro gwiazdą zostać moze każdy to pokaz mi pierwszego lepszego kto freestyluje na poziomie Ś.P. Proofa :)

"Dla Ciebie gwiazdą jest 2Pac a dla kogoś innego może być Tokio Hotel albo Mandaryna"
2Pac JEST gwiazdą bo po 11 latach ciągle uważa się go za mistrza rapu, a tokio hotel i mandaryna to se wisz, juz o nich zaczyna słuch ginąć.

Eminem11_2

"proszę bardzo :) Skoro gwiazdą zostać moze każdy to pokaz mi pierwszego lepszego kto freestyluje na poziomie Ś.P. Proofa :)"
Ja pokaże ci pierwszego lepszego tak samo jak ty pokazałeś mi beczkę w wykonaniu twoich kumpli :( I czytaj ze zrozumieniem, dla ciebie gwiazdą jest Big Proof, a dla mnie jest tylko członkiem D12,ponieważ nie słucham czarnego rapu.

"Dla Ciebie gwiazdą jest 2Pac a dla kogoś innego może być Tokio Hotel albo Mandaryna"
2Pac JEST gwiazdą bo po 11 latach ciągle uważa się go za mistrza rapu, a tokio hotel i mandaryna to se wisz, juz o nich zaczyna słuch ginąć.


Nie porównuj trupów z żyjącymi osobami bo zarówno tokjo i mandaryna i jaś kowalski z osiedla póki żyją mają jeszcze czas żeby zrobić coś aby i po 100latatach po ich śmierci ludzie o nich pamiętali i uważali za mistrzów czegokolwiek.


Eminem11

On przez to jaki jest i jaki ma styl życia jest lubiany przez ludzi. ... bo jak nie można lubić Bama:P no jakk?

KITARZYNA

N owłaśnie. Ludzie najbardziej lubią porąbańców :D

Ultor

Jest zawodowym PRO Skaterem, to chyba jakieś zajęcie, nie ?
Jest naprawde spoko i to pokazuje, a nie jak taki Eminem co jest osobą arogancko i nie ma szacunku do innych ludzi, a jak widziałem strasznie go bronisz, że to nieprawda, że najechał na Polaków. Cóż Margera ma taki szalony styl i za to go ludzie lubia, BO ZACHOWUJE SIE NATURALNIE

Black_Smog

i nie wyjeżdzaj tutaj z 2Pac'em bo nie wiem co chcesz udowodnic, jedynie bezprawnie szastasz jego wizerunkiem dla podniety, lepiej pochwal sie tym Eminemem

Black_Smog

A pozatym Bam już dawno zaczął swoja kariere Skatera, wiec nie zmieniaj tematu i nie gadaj o jakiejś mandarynie czy tokio hotel, bo kim oni sa to mnie guzik obchodzi, wynocha na forum tego twojego gangstera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones