Bam Margera

Brandon Cole Margera

7,8
423 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bam Margera

Boże jest piękniejszy niż jakiś Knoxwille czy Pontius jest świetny jego wdzięk leży w tym że jest taki niezdarny i że nosi tak ślicznie te czapki już dawno nie miałam takiego uczucia (prócz Timberlaka) w brzuchu na widok jakiegos faceta normalnie nie wyrobie Mówicie od teraz na mnie Mrs Margera!!

Mrs_MargeraClaudia

ale jestes przypalowa ehehh mrs margera:D::D:D(zianie)
:D:D
justin cie kreci??(lol) heeh??justin to lalus:D
bam rulezzzzzzzzzzzzzzzz

Mrs_MargeraClaudia

"Boshe" to mnie odrazu odrzucilo...Justin? nie no dobra kazdy ma swoje gusta! no dobra upodobalas sobie Bama ale bezprzesady! Mrs Margera? nie osmieszaj sie dobrze ci radze!

wolfie_2

Do tego kawałka "nie ośmieszaj się" (to "dobrze ci radze", zabrzmiało jak groźba:P), dodałabym "i jego". Bardziej po polsku będzie jednak: Nie ośmieszaj siebie i jego!

California

Hej co chcesz od Knoxville'a?! :) On jest calkiem spoko i ma fajnu kaloryferek na brzusiu :)

Mrs_MargeraClaudia

a stary ten pedałek ci się podobał dobrze ze przeżuciłas sie na bam'a on jest boski kocham go jego program całe jackass i wszystkich którzy tam występowali i oszywiśćie takze tych którzy to kręcili i wogóle kocham was jesteście zaj****ci ...

Mrs_MargeraClaudia

A ja tu tylko wszedłem bo mi sie nudziło :DDD

mysz666_2

O kurwa, ale tępe dzieci rosną waszym rodzicom. PozdrOOfky matołkY.

fff

fff: twój opis przy profilu rzeczywiście wykazuje na dużą inteligencję...... :P ....
BTW: Ej, serio, ktoś trafne pytanie zadał: Co wy chcecie od Johnny'ego?:P To fajny koleś jest:D

California

Twoja uwaga odnośnie mojego opisu świadczy o tym że jesteś lotna jak wiadro węgla.

Mrs_MargeraClaudia

O Chryste O.o

jak możesz łączyć "Bshe" tego pedała Timberlaka i MARGERE?!?!
czyli jaki masz styl dzeiwczyno?
Bo Bam i Justin są jak ogień i woda >.>

haraszo

Dobra ja was tylko prosze nie klocic sie :)....a jesli jej sie podoba Bam i Justin to jej sprawa i nie musicie odrazu chamsko komentowac:)

Mrs_MargeraClaudia

Jesteś zabawna w tym co piszesz, rozumiem, że mozesz oceniać jego wygląd, ale chyba czas wyrosnąć z "takiego uczucia w brzuchu" do ludzi, których nie znasz.
Apropos', moim zdaniem to jednak Johnny Knoxville jest o wiele przystojniejszy , wygląda jak 100procentowy mężczyzna , nie tyle, co jest idealnie piekny,śliczny itp., co idealnie męski. Jest w nim tyle męskości, ile nie widziałam u żadnego mężczyzny, przynajmniej wizualnie.

Mrs_MargeraClaudia

zgadzam się absolutnie:*:*:* jest śliczny i słodziutki :*:*:* normalnie koffam tego boya!

ToJaWynalazlamSekator

Bam jest cudowny. xDD
Normalnie tak jestem zazdrosna o tą jego narzeczoną/żonę - Missy, że nie wiem. Ona jest przecież sztuczna, chuda (wygląda jakby miała anoreksję) i brzydka. Przykro mi to mówić, ale Bam nie ma gustu co do kobiet xDD

Farianna

zgodzę się z tobą,jak podobną rzecz napisałam na forum innym to oczywiście był pojazd po mnie:/<nawet nie można mieć własnego zdania:/> POZDRO:*

Mrs_MargeraClaudia

nie cierpie jak ktoś pisze boshe, jush, lub koffana. szczyt obciachu

Pan_Diament

Zgadzam się z tobą. Nie wiem, co te dziesięciolatki w tym widzą... xD
Albo w pIsAnIu pOkEmOnEm - myślą, że to jest takie sWeEt!
Bleh.

Mrs_MargeraClaudia

Za młodu był rzeczywiście bardzo przystojny, ale teraz... widać, że już zaczyna się starzeć, przytył trochę, no i ustatkował się... ;) Niedługo będą ciepłe kluchy, szkoda ;)

Nens

Masz rację. żonka go pewnie będzie wykorzystywać, bo wydaje mi się, że ona leci na jego kasę. Z tego co oglądam na MTV, tak wynika. Głupia, brzydka i w ogóle.
Eh, ten Bam... xD

Farianna

zgadzam sie z tym :(...szkoda może znajdzie sobie lepszą :P... mam nadzieje :D

ToLkA_91

Tak, trzeba trzymać za niego kciuki. Niech się rozwiodą xD

Farianna

hehe.... nie lubie jej i to jak ... poprostu wydaje mi się,że ona jest strasznie sztuczna i wogóle ... jak tak pisałam gdzie indziej to odrazu dostałam ochrzan,że to niby nie prawda ale dobra:/... Pozdro:)

ToLkA_91

Nie daj się! Nie można! Każdy powinien mieć własne zdanie. Ja mam i wygłaszam je odważnie xDD
Missy to głupia pipa, która leci na kasę Bama i chce być w TV! Oto moje zdanie! Ha! xD xD
Ej, ToLkA.91, masz GG? :D

Farianna

no oczywiście,że mam:) Nr. 9416139 .... już cię lubie za tą wypowiedź:) napisz do mnie na gg:) ... Pozdro dla dziewczyn (i nie tylko) które uwielbiają Bam'a ale nienawidzą Missy:)

ToLkA_91

Zabić głupią pipę Missy! ZABIć Ją! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Farianna

hehe to ty do mnie napisałaś dziś ??? bo nie wiem :P ...przy kompie mnie nie było :P

ToLkA_91

Tak :D No właśnie się głowiłam, czemu Cię nie ma hehe xD
Ale spoko, spoko.

Mrs_MargeraClaudia

buahahah. Knoxville jest 1000000000000000razy ladniejszy ;D
ale lubie Bama.

Jamaica69

a co do Missy to oni pasuja do siebie ;]
wlasnie ona nie jest sztuczna. to jest taka zwykla dziewczyna.

Jamaica69

Nieprawda... Widać, że gra przed kamerą. I wcale nie jest ładna.

Farianna

Haha ja czuję dokładnie to samo do EminEm'a!!! :D

Eminem11

Hehe, ja to wielu aktorów... I przede wszystkim do Ville'a Valo. I Haydena Christensena. Ah. xDD

Farianna

nie wy jedyne :D Ville Valo , Jared Leto itp :D reszte możecie sobie zobaczyć na tej mojej stronce :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones