PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466045}
6,8 37 733
oceny
6,8 10 1 37733
5,6 11
ocen krytyków
Jackass 3D
powrót do forum filmu Jackass 3D

Nie jestem fanem 

użytkownik usunięty

wole Borata czy All G,albo Raperzy z Malibu to są komedie,a tu to tylko dorośli ludzie robią z siebie idiotów do potęgi n i zamiast ludzie to olać to to ich śmieszy,ale skoro wybraaliśmy piosenkę euro koko to widać taki mamy gust.

użytkownik usunięty

Zgadzam się z tobą w 100 % .
Właśnie sami idioci ..... co za debile O lol .

Dokładnie też mnie jakoś nie kręcą tego typu filmy jak można się śmiać z ludzi którzy robią z siebie większych debili niż są na co dzień

Dla mnie beznadziejne są filmy typu :Epoka lodowcowa i Shrek ,ale nie wchodzę na strony o nich żeby napisać jakie to one są beznadziejne.Po prostu nawet nie mam zamiaru ich oglądać bo wiem mniej więcej o czym są.Nie wypowiadam się o tym co mnie nie interesuje...

ocenił(a) film na 3
CHDZ

Nie wiem czy można to nazwać czymś co może kogoś interesować, jest to banda robiąca z siebie kretynów i nawet jak niektórzy ich będą podziwiać za odwage itp dla mnie to i tak będzie banda kretynów, oglądając były momenty gdzie sie zaśmiałem ale zawsze nie z tego co robią tylko po prostu z nich bo są największymi kretynami na kuli ziemskiej:D

DeadHawk

Chodziło mi o gatunek filmu, o ile pod jakiś można ich podczepić.Bo ciężko na to mówić komedia, ale powiedzmy że komedia z idiotami jakich wyszło dość sporo.Więc jeśli ktoś nie lubi głupich żartów, kretyńskich tekstów itp. nie powinien tracić czasu na oglądanie tego.Ja akurat zawsze lubiłem ich program na jeszcze głupszym kanale niż oni sami, czyli na Mtv i film był dobrym dopełnieniem.Natomiast nikt się nie spodziewał,że powstanie tyle części.Wychodzi na to ,że po prostu było tylu chętnych do oglądania ich wygłupów.

Bo właśnie o to w Jackassach chodzi... robienie z siebie idioty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones