PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33306}

Jackass - świry w akcji

Jackass: The Movie
6,8 35 189
ocen
6,8 10 1 35189
6,0 5
ocen krytyków
Jackass świry w akcji
powrót do forum filmu Jackass - świry w akcji

Pomimo, że śmiałem się z niektórych akcji daje 1\10 bo każdy nienormalny może se kamerką nakręcic coś takiego.

ocenił(a) film na 2
Szajba

Szajba, tez siedziałes do piątej??? :D:D.
musze sie zgodzić ale dam 2/10, bo aż tak strasznie "do dupy" nie było i trzeba było wymyślić takie poj***** zadania. Ale to najbardziej powalony i szajbnięty film jaki widziałem. To ich niektóre akcje (samochodzik czy lód z sików) były po prostu chore i nienormalne, prawda zlewałem zt tego, ale to są po prostu poje**.

ocenił(a) film na 6
MlodY

Na loda ze szczochami nie mogłem patrzeć. Podobnie jak i z akcji rozcinania palców i ust kartką. A film zacząłem oglądać od sceny, gdy wlazł do sklepu z kiblami i sie tam zesrał... Śmiałem się z tego jak cholera, ale to zasługa lektora.

MlodY

Chcesz to nazywaj ich kretynami. Pragnę jednak zauważyć, że oni z tego żyją. Narazają swoje życie, zeby takie łoski jak wy ich wyśmiewali. Mają wiele funclubó i jest ogrom grup, które kręcą też takie filmiki. Ja ich podziwiam. A Wy wszyscy nie zrobilibyście takich numerów bo byście sie popłakali ze strachu!

Szajba

Hehe...też sobie czekałem na ten film i nie żałowałem :]. Mnie się tam podobał, że takie debile robiły tak debilne rzeczy :D. Jedynie nie mogłem patrzeć jak sobie rozcinają kartką skórke przy palcach i ustach, a tak śmiałem się jak nie wiem xD. Najlepsza była akcja z dziadkiem złodziejem "to moje!" :].

Szajba

No i własnie o to chodziło :) To jest tak głupie ,ze aż smieszne ;) Jesli nie wierzysz ,ze wszystko jest możliwe , obejrzyj Jackass ;)
W to co oni robią, czasem mi sie wierzyc nie chce.
Świry w akcji, to za mało powiedziane. Albo troche źle ujęte ;)
Nie znam angielskiego wiec zapytam , czy słowo 'jackass' cos oznacza?

ocenił(a) film na 2
Mantra_2

delikatnie mówiąc oznacza: osioł, bałwan, ale popularniej to znaczy dupek, tak samo jak asshole. Koniec lekcji :)
A mnie rozwaliła reakcja tego lekarza jak zobaczył samochodzik na zdjęciu rentgenowskim :D:D:D.

ocenił(a) film na 2
MlodY

oo, jeszcze w ling.plo znalazłem określenie : jackaas - the male ass czyli męska dupa :)

MlodY

Dziękuj uprzejmie :)
Mnie rozwaliła akcja , kiedy Steve-O wisiał z kawałkiem mięsa nad krokodylami :D

ocenił(a) film na 10
Mantra_2

Ja znam wiekszych kretynów obejrzcie sobie Dirty Sanches po 23 na MTV to som dobiero ktetyny pamietajcie piatek po 23 hehe:D

Johnny_Knoxwill

Przyznaje- ekipa Jackass mnie śmieszy i co tu dużo mówić, większość z "bohaterów" jest ogólnie sympatyczna;) i czasami robią naprawdę ZABAWNE rzeczy ;) Dirty Sanchez natomiast to totalny debilizm. Kolesie chcą zrobić karierę na pomyśle innych ludzi, robią sobie krzywdę i wszystko to nie jest ani odrobię śmieszne, a wręcz przerażające... U nich wszystko związane jest z krwią, bólem itp. Tu się nie ma co śmiać, tylko płakać i wyłączać telewizor...

P.S. Zaznaczam, że Knoxville i ekipa nie robią za inteligentnych rzeczy, ale ich chociaż lubię :)

Martine

zgadzam się z Toba dirty Sanchez to gnój :/ no ale co tu dużo móić plagiat i tyle!:P non stop nago i krew bez sensu
a co do Jackassów uważam ze są swietni
.

Szajba

A ja wróce do początku, twierdzisz, że każdy nienormalny może se kamerką nakręcić... ALE żaden nienormalny na to nie wpadł wcześniej. Teraz można znaleść na necie pełno ekip naśladujących ich, ale co to za problem zgapiać od kogoś???? Oni są najlepsi i ,przede wszystkim, jedyni... dobrze to robiący :P

__Madzia__

lubie ich bardzooooooooooo.. ale nie wiem czy cky nie jest lepszy

Szajba

Czyli bawi cie taki humor, ale masz problem z zaakceptowaniem tego, bo probujesz uchodzic za wielce inteligentnego. Gdyby stac cie bylo na obiektywna ocene nie dalbys 1/10 czemus co jednak potrafilo cie rozbawic.

ocenił(a) film na 6
____16

Na yrku też się śmiałem. Tylko, że nie ze śmiesznych sytuacji(bo ich nie było) tylko z żenującego wykonania. Jak mówiłem zrobić coś takiego to nie sztuka. Wystarczy mieć kamere, trochę kasy i być lekko walniętym. Nie mam zamiaru uchodzic za wielce inteligentnego bo sam lubie świrować.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones