PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33306}

Jackass - świry w akcji

Jackass: The Movie
6,8 35 189
ocen
6,8 10 1 35189
6,0 5
ocen krytyków
Jackass świry w akcji
powrót do forum filmu Jackass - świry w akcji

POLSKI JACKASS?

użytkownik usunięty

GENIALNIE GŁUPIE!!! PACZKA ŚWIRUSÓW ROBI PRZEKRĘTY KTÓRE SZOKUJĄ RACZEJ KAŻDEGO...WARTO WZIĄĆPRZYKŁAD!!! A MOŻE KTOŚ ZREALIZOWAŁBY POLSKĄ WERSJĘ JACKASSA ZAMIAST BEZNADZIEJNEGO BIG BROTHERA ITP MYSLĘ ŻE JEST TO NIEZŁY POMYSŁ... A WIĘC SĄ CHĘTNI???

użytkownik usunięty

JESTEM
TAK MJA JESTEM
SĄ JESZCZE INNI???
HI HI

ocenił(a) film na 10

...
sa sa chetni, sam juz z kumplami nagralem kilka odcinkow naszych jackassow... lecz jaka staxcja by to wziela ?

ocenił(a) film na 2
metalek

odp
Myślę że stacja by się znalazła! Ja bym postawił na TVN!!!oczekuje nowych wiadomości po niedwnych próbach jackasamam wielkiego guza na łbie!!!

użytkownik usunięty
MACUG

re...
no nie wiem... ja sie nie boje robic jackassow ... a pozatym to TVN nie poslucha sie jakiegos rabnietego 16-latka nieprawdaz ? to bedzie troche durne ... czasami "wypsnie" (:D) sie jakies nie cenzuralne slowko, zle bedzie to w telewizji wygladalo ... no nie wiem zreszta napisze meila a co mi szkodzi :)

użytkownik usunięty
MACUG

...
:(((((( wyslalem meila do MTV pl a oni:
"nie planujemy produkcji lokanego jackassa"

ocenił(a) film na 10
metalek

jestem za...fajnie tak gdzies rozwalic sobie glowe z kumplami po dniu w pracy...:)

użytkownik usunięty

jest polski jackass
http://polskijackass.prv.pl/
ale to nie to samo!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones