PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33306}

Jackass - świry w akcji

Jackass: The Movie
6,8 35 189
ocen
6,8 10 1 35189
6,0 5
ocen krytyków
Jackass świry w akcji
powrót do forum filmu Jackass - świry w akcji

czy oni Byli w Polsce ???? gdzie byli ?? lol... prosze o jakies info !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Martys

Byli w 2003. Kręcili gagi w warszawie! To było super! Osobiśce wtedy w te dni gdy ekipa jackassa przyjechała a ja omal sie nie zlałem w portki z śmiechu! ... oczywiście (z jkakiś niewiadomych przyczyn) niebyło to transmitowane na tv i mtv. DZIWNE, Ale i tak warto było to oglądać!

hedziok

no wlasnie ze Dziwne :| moze poprostu nie bylo to dla nich Oryginalne zreszta niewiem A szkoda...

ocenił(a) film na 9
Martys

Może i przyjadą ponownie, tym razem do krakowa ;)

ocenił(a) film na 8
Martys

Byli też przejadem z okazji Gumball Rally, z którego relacja była w 6 lub 7 odcinku sezonu trzeciego. Co ciekawe Chris Pontius stwierdził: "...nazywają Polskę Meksykiem Europy, nie wiem dlaczego, ale podoba mi się to...":) pozdro

thorongil_cky

I właśnie wtedy jak byli przejazdem to pojechali do Malborka i wogóle świetny odcinek to był, takimi brykami jechali po Polsce i nawet na kurewki trafili po drodze:P i świetne też jest jak Knoxwille czyta nazwe miasta bodajrze Kołbaskowo czy jakoś tak, nie wiem nie pamiętam za dobrze, ale wyszło mu to świetnie:D

__Madzia__

A jaki to byl ocinek??!! bo wlasni nie widzialem ;/

ocenił(a) film na 10
Lukas_26

chlopaki z Jackass czyli Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jeff Tremaine tylko oni z tej paczki byli u nas bylo to w odcinku Dumball 3000 pili piwo Żywiec jesli sie nie myle

ocenił(a) film na 9
michaltlw

był jeszcze Dimitry Elyashkevich... ;) Sezon 3, odcinek 7.

ocenił(a) film na 9
daf

mam nadzieje że sie odrodzą w takiej grupie jakiej byli od zawsze ;)

ocenił(a) film na 10
hedziok

Drogi herhed to się nazywa Gumball 3000 a nie "Dumball 3000" :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones