PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 591 117
ocen
8,0 10 1 591117
8,6 53
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

Zagrał fenomentalnie, a jego włoski mnie powalił:D

ocenił(a) film na 10
gager

Mnie tak samo jego włoski mnie rozwalił.A kiedy żegnał się po włosku z Hansem Landą to myślałem że ze śmiechu umrę :) :) :).

ocenił(a) film na 10
gager

Brad Pitt zasłużył na Oscara w ogóle ale za tę rolę najbardziej mu się on należał

ocenił(a) film na 10
gager

Gorlami ;p

użytkownik usunięty
rewolwer12

Hahahahaha. Umieram =D

ocenił(a) film na 10

xD też mój ulubiony moment ;D

użytkownik usunięty
rewolwer12

Ogólnie jego włoski był powalający ;p

ocenił(a) film na 10

nom przecież normalne bo to........Gorlaami xD

ocenił(a) film na 10
gager

Nie powiem Pitt zagrał bardzo dobrze, jak wszyscy aktorzy w "Bękartach" ale powiedzmy sobie szczerze że Waltz zjada tą rolą Brada na śniadanie.

ocenił(a) film na 10
Thrasher_09

Ot co, dokładnie!

gager

nic nie mam do Pitta bo to dobry aktor ale w Bekartach wszyscy aktorzy byli po prostu tylko tłem dla rewelacyjnego Waltza. Ta sama sytuacja powtorzyla sie pozniej w Django

ocenił(a) film na 7
bibunio89

zgadzam się :) powiem jednak szczerze, że Brada kompletnie w tej roli nie widziałam... chyba nigdy mi tak żaden aktor do żadnej roli nie pasował jak on, co nie zmienia faktu, ze nadal go lubię i szanuję :) takie moje subiektywne zdanie.

ocenił(a) film na 10
naraviel

Lubię Waltz'a jako aktora, szkoda że w Django ginie bezceremonialnie, jak kaczka.

ocenił(a) film na 10
gager

Nie tylko jego "włoski", ale też akcent i zachowanie - prawdziwy cowboy, którego oderwali od pracy przy krowach:D Chociaż faktycznie Waltz rozbroił wszystkich w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones